Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

Fra Didaka Buntića 14
88220 Široki Brijeg

Adresa:

Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije

Fra Didaka Buntića 14
88220 Široki Brijeg

Tel: +387 39 703-100
Fax: +387 39 852-233

Email: info@eui-zzh.ba

Naš tim

Ivan Jurilj

Ravnatelj Ureda Vlade ŽZH za europske integracije

ivan@eui-zzh.ba

Vesna Hrsto

Pomoćnik ravnatelja za europske poslove i međunarodnu suradnju

vesna@eui-zzh.ba

Ana Soldo

Pomoćnik ravnatelja za planiranje razvitka i upravljanje razvitkom i opće poslove

ana@eui-zzh.ba

Renata Kolobarić

Stručni savjetnik za planiranje razvitka i upravljanje razvitkom

renata@eui-zzh.ba

Marija Bošnjak

Stručni savjetnik za pravne poslove

marija@eui-zzh.ba

Ljubica Vranjković

Stručni savjetnik za europske poslove i međunarodnu suradnju

ljubica@eui-zzh.ba

Ivana Galić

pripravnica

ivanag@eui-zzh.ba

Ante Ćužić

pripravnik

ante@eui-zzh.ba

Marko Kožul

pripravnik

marko@eui-zzh.ba

Gdje se nalazimo

Kontakt forma

Za sve dodatne informacije možete nam se obratiti putem kontakt forme:

© Copyright 2019 Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije.
All Rights Reserved.

Search